O nás

Vítejte na našich webových stránkách, jejichž hlavní náplní je investování kurzovým sázením. Jedná se o poradenskou činnost na sportovní sázkové příležitosti na základě našich zkušeností a analýz s cílem dlouhodobého finančního profitu našich odběratelů. Naše tipy poskytují pouze dlouhodobě prověření tipeři, kteří vykazují výnos (yield) nad 20% v dlouhodobém horizontu. Teno výnos cca 20% je také cílem našeho servisu udržet a případně jej překonat, což je z našeho pohledu reálné a pravděpodobné. Po krátkém shlédnutí našich stránek uvidíte, že se přeci jenom lišíme od drtivé většiny podobných servisů. Zejména se jedná o to, že nepreferujeme časově omezené předplatné, ale jdeme cestou mnohem spravedlivějšího systému kreditů, za které si každý uživatel může objednávat libovolného tipera a množstvím různých způsobů nastavení přesně na míru konkrétního uživatele. Tento systém rovněž zajistí, že náš servis bude zcela spravedlivě profitovat pouze v případě profitu našich uživatelů.

Naše stránky byly založeny začátkem července 2012 a byly podrobeny cca 2 měsíčním testovacím režimem, kde naši tipeři již posílali tipy omezené skupině lidí. Tyto tipy byly na stránkách předem zveřejněny ještě před začátkem sázených příležitostí, takže část z Vás již měla možnost otestovat naše služby. Uvedené tipy naleznete v sekci historie. Pro ty ostatní máme připravený vstupní dárek v podobě 10 volných kreditů (viz. kreditový systém) na nákup našich tipů, abyste si tak mohli naše služby otestovat zcela zdarma a vydělat si tak na případný nákup dalších kreditů.

Systém sázení

Naše tipy jsou vždy uvedeny s důvěrou 1-5. Tato důvěra značí, za kolik zvolených jednotek doporučujeme daný tip vsadit. Je na každém uživateli , jakou hodnotu jedné jednotky si zvolí při svém sázení podle jeho možností (doporučujeme 1% z celkového objemu peněz vymezeného na sázení). Např. zákazník si určí jako hodnotu 1 jednotka = 200,- a každý tip vsadí násobkem doporučených jednotek a hodnotou jedné jednotky. Pokud je tedy hodnota důvěry 3, zákazník vsadí tip za 3x200=600,-. Podle zvolených důvěr tipů a hodnot kurzů u zvolené sázkové kanceláře je rovněž počítán celkový profit jednotlivých tiperů –tzv. výnos (yield).

Upozornění

Důvěra 5/5 neznamená, že tip je 100%, jen, že tento tip má od nás nejvyšší možnou důvěru, nikoliv však 100%. Nejedná se o žádný 100% a tzv. fixed tip. Takové zápasy u nás nenajdete. Věřte mi, že ani ten „domluvený zápas“ není nikdy skutečně 100%. Jediná cesta k profitu je disciplína a orientace se v daném sportu s hledáním těch správných sázkových příležitostí s velkou důvěrou

Doporučujeme vždy dodržovat systém sázení a nepodléhat emocím v případě špatných sérií, kterým se nevyhne ani ten nejlepší tiper. Doporučujeme sázet vždy za stejné částky s ohledem na důvěry jednotlivých tipů a hodnotu jedné jednotky zvolit jako 1% vašeho bankrollu (např. pokud máte pro sázení vymezeno 10tis., hodnota jedné jednotky by měla být max. 100,-)

Co znamená yield

Sázkařský pojem Yield se vyjadřuje v procentech a označuje výnos ze sázek. Vypočítá se tedy tak, že odečtete od výhry vloženou částku. Např. pokud vsadíte 10 sázek po 500,- (celkem 5000,-) a vyhrajete na sázkách 8000,- vč. Vkladu (3000,- čistý zisk), yield bude (8000-5000)/5000 = 60%.