PRAVIDLA PRO TIPERY

Každý nový tiper bude po vytvoření tiperského účtu zařazen do free sekce, kde může přidávat všechny tipy zdarma a viditelné pro všechny. Tímto bude dosaženo monitoringu jeho kvalit všemi návštěvníky stránek a později mu zajistí vstupenku mezi hlavní (placené) tipery v případě splnění základních podmínek uvedených níže.

VSTUP MEZI HLAVNÍ TIPERY

Pro vstup mezi placené tipery musí být splněna následující kriteria:

  1. Účet musí být aktivní min. 60dní od založení účtu
  2. Dosažený min. yield 12%
  3. Minimální počet 100 tipů

Tyto všechny 3 kriteria musí být splněny pro vstup mezi hlavní tipery, tímto se zajistí prověření základních kvalit každého tipera.

VYŘAZENÍ Z HLAVNÍCH TIPERŮ:

Každý placený tiper bude zařazen zpět mezi free tipery za jedné nebo více z následujích podmínek:

  1. Yield klesne pod 2% - návrat mezi placené tipery zajistí až zpětné dosažení yieldu nad 12%
  2. Chybně si vyhodnotí 3 a více tipů jako OK když je skutečný výsledek KO – pochopím, že se někdy člověk může překliknout, ale přepokládám, že každý tiper své tipy skutečně sází a tedy ví skutečný výsledek zápasu. Opakované špatně vyhodnocené tipy nehodlám tolerovat.
  3. Nebude aktivní bez zdůvodnění adminovi více než 45 dní
  4. Bude přidávat 10 a více tipů denně – nehledáme „honiče“ zisku za každou cenu přidáváním nesmyslného množství tipů, všichni jsme byly svědkem toho, že kvantita není kvalita a takový počet tipů je pro každého uživatele nevsaditelný.
  5. Jeho tipy s důvěrou 5 za posledních 30 dní budou KO ve 3 a více případech – Pokud někdo shledá tip tak „jistý“ že dá důvěru 5, měl by si za tímto stát a tip skutečně v 90% by měl vyjít. Pokud tiper tuto nejvyšší důvěru používá jen pro to aby se rychle dostal do zisku po ztrátovém období a riskuje tím peníze uživatelů, protože tip takovou důvěru ve skutečnosti nemá, nemá mezi placenými tipery co dělat.

FINANCE:

Každý tiper má nárok na 50% z vkladů uživatelů na svůj účet tipera na stránkách, s ohledem na následující podmínky. Tyto peníze mu budou proplaceny po získání prvních 30 jednotek (units) v placeném období – až v působení mezi hlavími tipery. Každé další finanční vypořádání proběhne po získání dalších 30 jednotek a v jejich krocích, tedy po 30,60,90.120….. Pokud se před splněním získání prvních 30 jednotek mezi hlavními tipery dostane tiper na základě výše uvedených podmínek (Vyřazení z hlavních tiperů) zpět mezi free tipery , nenáleží mu žádná finanční odměna a všechny peníze převedené uživateli k tomuto tiperovi budou zpět vráceny uživatelům.

Tipeři by si měli být vědomi toho, že jejich finanční profit čistě kopíruje profit jejich uživatelů Nezáleží pouze na počtu uživatelů a celkové výnostnosti tipera, ale hlavní vliv na finanční profit mají uživatelské filtry odběratelů – podle času zaslání, času před začátkem utkání, dle kurzu atd…. Tedy nejen čistý profit tipera, ale i způsob zasílání má zásadní vliv na jeho finanční profit. Např. pokud tiper bude zasílat všechny události do 60min. před začátkem utkání nebo v nočních hodinách, většina uživatelů tyto tipy nedostane a nebudou se jim započítávat do statistik. Tím pádem nebudou za takové tipy ani náležitě odměněni. Každý placený tiper bude mít výhodu v tom, že dostane volné kredity pro viditelnost tipů ostatních hlavních tiperů. Hlavní tipeři tedy budou své tipy vidět mezi sebou navzájem s výjimkou toho, kdo vysloví nesouhlas s tím, aby jeho tipy viděli ostatní hlavní tipeři.