Pravidla pro uživatele

Každý uživatel si bude moci vybrat libovolný počet placených tiperů, u každého je nutné dobít určitý počet kreditů (1 kredit je ekvivalent 1Kč)

U každého tipera se budou kredity počítat samostatně dle skutečných statistik vybraného tipera a jeho vydělaných jednotek. Při OK tipu se podle důvěry tipu (1-5), kurzu tipu a ceny stanovené tiperem za jednu vydělanou jednotku příslušný kredit odečte. Př KO tipu se uživateli přičte množství kreditů odpovídající důvěře tipu zohledněné jeho kurzem. Uživatel bude dostávat tipy od každého tipera dokud mu nevydělá množství zakoupených jednotek (tedy vydělané jednotky x cena jednotky). Statistiky a vydělané jednotky se budou počítat pouze ze skutečně odebraných tipů podle nastavených uživatelských filtrů uživatele.

Každý uživatel bere na vědomí, že všichni tipeři byly podrobeni zkušebním obdobím (viz pravidla pro tipery), kdy jejich tipy byly poskytovány zdarma a veřejně a tedy si mohly ověřit jejich kvalitu , schopnosti a způsob přidávání tipů (používané sázkovky, čas posílání, množství tipů, viditelnost udávaných kurzů,…). Je tedy na každém uživateli, kterému tiperovi bude věřit a je čistě na jeho rozhodnutí připsat si k tomuto tiperovi zakoupené kredity. V případě, že tento tiper z jakéhokoliv důvodu přestane fungovat nebo se dostane pod minimální požadavek 2% yieldu a bude přeřazen do free tiperů nebude moci použít zůstatek na svém účtu u tohoto tipera pro zpětné proplacení peněz nebo přesunu těchto kreditů k jinému tiperovi. Berte každého tipera jako samostatný servis, který si žije svým životem a tyto stránky pouze zprostředkovávají jeho tipy s monitoringem jeho historie. Nemůžeme garantovat jeho budoucí ziskovost a jeho další působení zde na stránkách. Jako jistou protiváhu tohoto faktu můžete brát výhody ve free sekci, kde jsou všichni tipeři zcela zdarma a absolutně spravedlivý používaný kreditový systém zde na stránkách. Za servis jako takový funguje pouze tiper Tom a zde můžete kdykoliv požádat o vrácení peněz zaslané v POSLEDNÍ platbě, tedy peněz poslanými na dobití posledního uživatelského kreditu. Jsou to pouze reálné peníze, které byly zaslány uživatelem, nikoliv peníze=kredity, které by při případném černém scénáři (ke kterému snad nedojde) byly nasčítány na účtu uživatele vlivem špatných predikcí (KO tipů).

Stručně řečeno, tiper Tom plně garantuje vrácení poslední provedené platby, u ostatních tiperů je to na jejich rozhodnutí a já nemám možnosti je k čemukoliv nutit. Hodně dotazů směřuje k používaným sázkovkám a kurzům. Vím, že někteří tipeři používají kurzy, které se reálně již nedají chytit nebo sázkovky, které málokdo má. Někteří tipeři např. používají často chybně vypsané kurzy některými sázkovkami, které ovšem rychle dropují po zveřejnění. Podle skutečné historie tiperů má každý uživatel možnost zvážit si podle jím používaných sázkovek a porovnání uvedených/vsazených kurzů, zda tento tiper má pro něj smysl. Každému vyhovuje něco jiného a v tom je zde velká výhoda, že si každý může vybrat tipera „na míru“ a ostatní tipery může ignorovat. Vše je na rozhodnutí uživatele podle skutečných statistik zde na stránkách. Myslím že prvních 100tipů u každého tipera již dokáže každému napovědět v jeho otázkách, zda je tento tiper pro něj vhodný.