Platební kreditový systém

Každý nový uživatel získá ZDARMA 10 kreditů (akce do 15. září) – stačí se u nás zaregistrovat a kredity budou každému uživateli automaticky připsány k jeho účtu.

Nabízíme zcela unikátní a pro uživatele zcela transparentní a spravedlivý KREDITOVÝ platební systém za naše služby. Tímto systémem si může každý uživatel nastavit svůj uživatelský účet individuálně dle vlastních potřeb.

Každému uživateli bude registraci přidělen osobní účet, kde si nastaví tipera/tipery od kterých chce dostávat tipy (posíláním na vyplněnou e-mail adresu, doporučujeme si nastavit na své e-mail adrese sms upozornění na mobil). Skutečná historie dosavadních tipů je veřejně přístupná a na úvodní straně jsou uvedeny veškeré statistiky výdělečnosti každého tipera.

Poté si každý uživatel zakoupí libovolný počet kreditů – viz. platební metody , kredity budou totožné s jednotkami zisku od tiperů, které si uživatel zvolil. Pokud budou zvolené tipy uživateli vydělávat, kredity se mu budou na účtu odečítat o vydělaný počet jednotek až po hodnotu 0. Stejně tak se budou kredity přičítat v případě, že tip nevyšel o hodnotu doporučeného vkladu jednotek na stupnici 1-5 (důvěry). Každý uživatel si dle libosti bude kredity průběžně doplňovat o libovolnou částku.

Tímto způsobem je tedy dosaženo, že každý uživatel bude dostávat tipy libovolnou dobu až do chvíle, kdy mu náš servis vydělá zakoupený počet jednotek.

Příklad: Uživatel si zakoupí 20 kreditů za cenu 600,- (1kredit odpovídá 30,-)

Zvolí si ve svém účtu odběry od vybraných tiperů a bude od nich dostávat tipy na svojí e-mail adresu.

Tipy bude uživatel dostávat s důvěrou 1-5 jednotek na každý vklad. Uživatel si stanoví hodnotu vkladu např. 1 jednotka=200,-. Pokud tedy dostane 1.tip s důvěrou 2 a s kurzem 2.0, vsadí si ho za 2x200=400,-. Tip má kurz na uvedené sázkové kanceláři 2.0, pokud by tedy vyšel, vydělal by uživateli hodnotu 2x2=4 (-2 jednotky vkladu) = 2 jednotky čistého zisku = 400,-. Z kreditu se mu odečtou 2 kredity a zůstane mu 20-2=18 kreditů. Pokud by tip nevyšel tak se mu naopak kredit přičte a uživatel bude mít 20+2=22 kreditů.

V momentě, že se hodnota kreditu dostane na 0, uživatel bude vědět, že dosáhnul zisku právě 20 jednotek, což odpovídá čistému zisku 20x200=4000,- a za tipy zaplatil 600,-. Čistý zisk je tedy 3400,-.

Tady krásně vidíte, že tento systém je spravedlivý pro všechny strany a my vyděláme jen pokud vydělají naši odběratelé, což je naše priorita.

V osobních účtech si rovněž můžete nastavovat individuální požadavky, např. vlastní volbu času kdy nechcete tipy dostávat (např. v nočních hodinách) nebo minimální čas před začátkem zápasu (např. tipy zadané méně jak hodinu před začátkem utkání nebude již chtít). Takové tipy nebudou mít na váš kredit žádný vliv.

Pevně věříme, že po vyzkoušení tohoto systému oceníte jeho flexibilitu a schopnost přizpůsobit se Vašim konkrétním požadavkům.